Категории Товаров
Цена

ANNOVI REVERBERI

Annovi Reverberi

 

 

Annovi Reverberi, заснована в 1958 році в Модені, в серце італійського інженерного центру, є сучасною, гнучкою і постійно розширюється компанією. Важлива продуктивна і комерційна реальність, яка знаходить свою силу в своїй ДНК. У «знанні, як це зробити», заснованої на спадкування та особистому досвіді його засновника, бадьорості італійського виробничого району, де він народився і розвинувся у талановитих людей, які там працюють, у множинності і перевазі завжди були задіяні професійні навички. 

Сортировать по: умолчанию цене названию
Минимойка ANNOVI REVERBERI blue clean 614 (Италия)
0,00 грн
12 227,50 грн /шт

Минимойка ANNOVI REVERBERI blue clean 614 

Blue Clean 614 это компактный аппарат высокогодавления для холодной воды6 серии от Annovi Reverberi

 


Міжнародний лідер в області мембранних насосів для сільського господарства і поршневих насосів для промислової мийки сьогодні також є важливим присутністю в області очищення за допомогою очищувачів високого тиску для приватного та професійного використання, авангард на світовому ринку. 

Annovi Reverberi присутній на п'яти континентах і більш ста країн з мережею виробничих і комерційних поселень, які позиціонують компанію безпосередньо на місцевих ринках, в стратегії повного уваги до потреб кінцевих споживачів. Його зростаюча сила заснована на інноваціях постійний, постійний пошук найбільш ефективних рішень, здатність передбачати і враховувати проблеми ринку. 

Сила досвіду 
Побудова майбутнього на досвіді минулого. Розуміти потреби тих, хто працює в компанії і виходить з неї. Визнайте свої потреби. Отримайте кращі ідеї для розробки інструментів, розроблених для реальних і постійно нових потреб клієнтів. Спостерігайте і чекайте розвитку ринку. Згадайте досвід, щоб представити майбутнє. 

ПРОДУКТИВНІСТЬ 
Тому що, по-перше, насос Ганнів Ревербері повинен добре реагувати; його продуктивність повинна бути відмінною, чудовою продуктивністю. 

ДОСВІД 
Відгуки про роки і роках постійного вивчення, проектування і спостереження за потребами роботи, виробництва і тенденцій ринку. 

НАДІЙНІСТЬ 
Це означає надійність продукту, безпеку виробничого процесу, спокій у відносинах з партнерами і партнерами, увагу і культуру обслуговування клієнтів. 

ІННОВАЦІЯ 
Ми працюємо з найсучаснішими технологіями і технологіями виробництва. Чутливість і увагу до інновацій є ключем до нашого прогресу. 

ІТАЛІЙСЬКА ПРИСТРАСТЬ 
Смак прекрасних і добре зроблених речей. З талантом. З творчістю. З пристрастю. Типова особливість італійської особистості. Незамінний інгредієнт ідейного процесу. 

ЯКІСТЬ ТА ІННОВАЦІЇ 
Якість означає перш за все турботу про кожну деталь довгого і складного виробничого шляху: з самого першого моменту ідеї, ретельного і постійного пошуку найбільш придатних матеріалів і сертифікованих партнерів; від реалізації перших прототипів до повторних і ретельних випробувань при екстремальному тиску і температурі. 

Твердість його виробництва і розподілу дозволяє Annovi Reverberi не використовувати аутсорсинг, але завжди покладається на прямий контроль над кожним продуктом, на його сучасної технології будівництва, на італійський дизайн, дослідження, проектування та контроль якості, 

Але якість - це не статична чеснота . Згодом він повинен розвиватися і завжди поліпшуватися, він повинен звернутися до інновацій. Промислові інвестиції, сучасні технології, керовані і контрольовані кращими експертними знаннями на ринку, постійне оновлення свого технологічного парку, зробили Annovi Reverberi довідкової компанією для процесів модернізації і механізації в сільському господарстві, а й в промисловості і в прибиранні. 

Від інновацій до соціальної відповідальності; тому що це також «якість». Якість, яке набирає чинності з поваги до людей і навколишньому середовищу, і доброчесний обмін досвідом та творчими здібностями серед чоловіків, які зробили компанію великої і реальністю італійського району, всюди відомого своєю продуктивною специфікою. 

15% Італія 85% світ 
Світовий ринок - це виклик нашого часу. Завдання, яке Ганнів Ревербері робила протягом багатьох років: з тих пір він почав тісні тісні партнерські відносини з комерційними структурами, які вважалися істинними партнерами, створюючи, таким чином, широко поширену дистриб'юторську мережу в Італії і за кордоном і вирішивши позиціонувати себе безпосередньо на місцевому ринку Північноамериканський, а потім азіатський. 

Ця увага і близькість до потреб кінцевих споживачів призводить до його здатності задовольняти конкретні і різноманітні потреби як на технологічно розвинених, так і на ринках, що розвиваються. 

Присутність в більш ніж 100 країнах на п'яти континентах є найочевиднішим доказом і підтверджує престиж італійської компанії, яка вивела за кордон 85% своєї продукції, оскільки вона здатна гарантувати незмінно якість, професіоналізм і сервіс.

Контакты
(098) 782-27-13,
(044) 390-15-79
Пн–Сб 09:00–20:00,
Вс 09:00–17:00
info@dostroim.kiev.ua
© 2018 Интернет-магазин "Достроим" Киев. Продажа стройматериалов оптом и в розницу.
Заказ обратного звонка