Категории Товаров
Цена

queentile

Сортировать по: умолчанию цене названию
композитная черепица queentile  CLASSIC
0,00 грн
550,00 грн /м2

QUEENTILE Classic  — дизайн, воплотивший идеи классического архитектурного стиля северной Европы. 

Высота профиля 50 мм. Характеризуется более выразительным видом на кровле по сравнению с аналогами (глубина изгиба 24мм). Увеличена жесткость листа.

композитная черепица queentile  STANDARD
0,00 грн
550,00 грн /м2

Профиль QUEENTILE STANDARD - Главной отличительной особенностью этого дизайна является выразительная геометрия, которую гарантирует высота профиля 60 мм.

Композитная черепица ПРОФИЛЬ QUEENTILE VERONA
0,00 грн
550,00 грн /м2

Профиль QUEENTILE VERONA – дизайн, воплотивший идеи средиземноморского стиля. Эффект натуральной черепичной кровли с полукруглым сечением волны

  Переваги QUEENTILE по-порівнянні з металочерепицею Основу композитної черепиці, як і звичайної металочерепиці, становить сталевий лист. На цьому схожість цих покрівельних матеріалів закінчується. Завдяки покриттю стали алюмоцинком композитна черепиця QUEENTILE має високу корозійну стійкість, її термін служби як мінімум в 6 разів вище, ніж у звичайної оцинкованої сталі, яка використовується при виробництві металочерепиці. Зверху композитна черепиця покривається кам'яними гранулами, які забезпечують листу додатковий захист (у виробництві композитної черепиці QUEENTILE використовуються гранули базальту провідної італійської фірми GEOBITEK). Кам'яна крихта не тільки виключає металевий блиск і надає покрівельного покриття благородний естетичний вигляд, але також служить додатковим захистом від механічних впливів, покращує акустичні характеристики покрівлі, а так само зменшує теплопровідність матеріалу. Кам'яний гранулат має високу стійкість до УФ-випромінювання і зберігає свій колір протягом всього терміну служби. Камінь утримується на поверхні металу завдяки спеціально розробленому сполучній матеріалу на основі акрилу. У виробництві композитної черепиці QUEENTILE використовується сполучна європейського виробництва, формула запатентована і засекречена. Хочеться відзначити, що це абсолютно екологічно безпечний матеріал. Поверхня шару базальту покриваються спеціальною акриловою глазур'ю, яка запобігає осипання і забруднення гранул. Шорстка поверхня композитної черепиці перешкоджає лавиноподібного сходу снігу: сніжна маса залишається лежати на покрівлі до тих пір, поки не розтане природним чином. Також в порівнянні з металочерепицею композитний матеріал має кращі показники по вітростійкості. Листи металочерепиці, в силу їх парусність, можуть не витримати сильних поривів вітру. Композитна черепиця витримує до 252 км / год.

 

 

  Переваги QUEENTILE по-порівнянні з бітумною черепицею Композитна черепиця - пожежобезпечний і негорючий покрівельний матеріал (група горючості Г1). У свою чергу, бітумна черепиця - сільногорючіе матеріал (група горючості Г4). У порівнянні з бітумною черепицею композитна відмінно витримує будь-які температури, її можна монтувати і взимку і в саму спеку. У бітумної черепиці немає такої можливості (нижче + 5 ° С і вище + 30 ° С монтаж скрутний). Ви напевно не знаєте, але при температурі вище + 30 ° С, у бітумної черепиці також з'являється неприємний специфічний запах. Композит - екологічно чистий матеріал і проблеми запаху немає. Оптимальні розміри композитного листа (в середньому, листи мають розміри близько 1150 * 400мм) не вимагають влаштування суцільної обрешітки, що полегшує монтаж покрівельного покриття і дозволяє заощадити на покупці.

 

 

  Переваги QUEENTILE по-порівнянні з керамічною черепицею Композитна черепиця так само красиво виглядає на покрівлі, як і натуральна, багато людей навіть плутають дані матеріали на даху. Вона така ж рельєфна, виразна. Кожен покупець підбере дизайн на свій смак серед профілів QUEENTILE. У порівнянні з натуральною черепицею композитна має невелику вагу, що значно економить кошти при будівництві фундаменту і несучих конструкцій. Уявіть, вага готового покрівельного покриття натуральної черепиці 45 кг / м2, а композитної всього лише 6,5 кг / м2. При цьому термін служби композитного покрівельного матеріалу можна порівняти з довговічністю натуральної черепиці - термін служби складає не менше 50 років. Композитна черепиця, на відміну від натуральної черепиці, не боїться різких перепадів температури і може витримати велику кількість циклів заморожування і відтавання. Вона має високу стійкість до спеки і морозу, завдяки чому знайшла широке застосування в різних кліматичних умовах. Покрівля в композитної черепиці монолітна - немає шансів потрапляння вологи і сміття в підпокрівельний простір. Композитна черепиця швидко і легко монтується. Натуральна, навпаки, вкрай складна в монтажі, так як треба монтувати кожну черепички, це дуже трудомісткий, довгий і дорогий процес, і що немало важливо, натуральна черепиця - дуже дорогий покрівельний матеріал.

 

 

Інструкція по монтажу Композітной черепиці

 

Контакты
(098) 782-27-13,
(044) 390-15-79
Пн–Сб 09:00–20:00,
Вс 09:00–17:00
info@dostroim.kiev.ua
© 2018 Интернет-магазин "Достроим" Киев. Продажа стройматериалов оптом и в розницу.
Заказ обратного звонка