Категории Товаров

WIRPLAST

Посмотреть каталог с ценами можно здесь

 

Монтаж WIRPLAST

 

Товары не найдены

Покрівельна вентиляція WIRPLAST

 


  Стандарти і вимоги, що висуваються до якості сучасного житла, включають в себе не тільки очікування гармонійного зовнішнього вигляду, але і здатність будівлі утримувати, в буквальному сенсі слова, мікроклімат житлових кімнат і внутрішніх приміщень. Зараз як ніколи цінується комфорт і безпеку заміського житла. Багато в чому це залежить від якості обладнаної покрівлі.
Для тривалої і належної служби покрівлі, її потрібно споруджувати за всіма правилами і законами інженерного мистецтва. Одним з найважливіших елементів правильної організації покрівлі є створення системи вентиляції підпокрівельного простору.
Польська покрівельна вентиляція WIRPLAST є гідною альтернативою дорогих систем вентиляції. Вона дозволяє якісно і за розумну вартість налагодити і забезпечити той самий комфорт і затишок в домі, до якого ми всі так прагнемо. За відгуками клієнтів, зразки покрівельної вентиляції WIRPLAST не тільки не поступаються вентвиходам інших європейських виробників за технічними характеристиками, але і перевершують їх за гармонійним увазі, а це особливо важливо для невеликих котеджів і дачних будинків.
Основним завданням покрівельної вентиляції WIRPLAST є вентиляція підпокрівельного простору, а також ліквідація зайвої вологи з конструкції покрівлі та забезпечення цілісності і збереження теплоізоляційного шару. Компанія пропонує широкий асортимент вентвиходов. При установці гарантована повна герметичність і влагонепроницаемость конструкції. Система може бути встановлена ​​на покрівлях з будь-яким ухилом. Виробник пропонує широкий вибір колірної гами. Зовнішній вигляд вентиляційних виходів WIRPLASTне втрачається під впливом ультрафіолету. Вироби WIRPLAST характеризуються стійкістю до великих температурних перепадів і корозії. Вентвиходи  WIRPLAST добре показали себе в різноманітних кліматичних зонах.

Контакты
(098) 782-27-13,
(044) 390-15-79
Пн–Сб 09:00–20:00,
Вс 09:00–17:00
info@dostroim.kiev.ua
© 2018 Интернет-магазин "Достроим" Киев. Продажа стройматериалов оптом и в розницу.
Заказ обратного звонка